РЕЖИМ РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця
09.00 - 18.00
Субота 09.00 - 14.00

КОНТАКТНІ НОМЕРИ
ТЕЛЕФОНІВ

+38 (096) 536 77 00;
+38 (073) 536 77 00;
+38 (099) 536 77 00

НАПИШІТЬ НАМ

ts@negabarit.com.ua

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КОМПАНІЇ ТОВ "АСТРАЛ ТРАНС"

Компанія ТОВ «Астрал Транс» пропонує послуги, пов'язані з транспортним ринком України, Європи, країн СНД

МИ ЗДІЙСНЮЄМО

Перевезення вантажів категорії до 20 тонн стандартними тентованими автомобілями та напівпричепами

Перевезення габаритної і негабаритної будівельної техніки вагою до 100 тонн (кранів, екскаваторів, катків, бульдозерів, бурових машин, грейдерів і т.д.)

Перевезення відкритими автомобілями з довжиною платформи від 9 до 15 метрів

Перевезення негабаритного і великовагового технологічного обладнання (трансформатори, пресове обладнання, технологічні лінії)

Перевезення вантажів рефрижераторами і ізотермічними автомобілями та напівпричепами

Перевезення побутівок, павільйонів, модульних приміщень

Перевезення сільськогосподарської техніки (трактори, комбайни, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив, підбирачі, причепи, сівалки тощо)

Перевезення негабаритних ємностей великих діаметрів

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Транспортна компанія ТОВ «Астрал Транс» є одним з лідерів з перевезень негабаритів, стандартних вантажів і вантажів з температурним режимом по території України і за її межами.

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОНАННІ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ВЛАСНИЙ ПАРК

Наявність власного парку сідельних тягачів, що мають велику потужність і надійність

ВЛАСНІ НАПІВПРИЧЕПИ

У тому числі низькорамні платформи з висотою вантажної платформи від 0,6 метра, що дозволяє знизити висоту вантажу і мінімізувати витрати при перевезенні негабаритних вантажів

КВАЛІФІКОВАНІ ВОДІЇ

Наш колектив завжди оперативно і якісно виконує вимоги вантажовідправника і вантажоодержувача, керуючись термінами і умовами, обумовленими в контрактах

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Фахівці із супроводу негабаритних вантажів і досвідчені експедитори

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Надання замовникам найбільш повного комплексу послуг: супровід, страхування, допомога в отриманні дозволів і погоджень

ЗНИЖКИ

Доступні розцінки і гнучка система знижок

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Якщо Ви хочете оформити заявку на перевезення вантажу або задати питання нашим менеджерам, заповніть наведену нижче форму.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ТОВ Спектр Агро Послуг

ТОВ Астрал Транс є нашим довгостроковим і надійним партнером. ТОВ Астрал Транс успішно і активно працює з 2015 року, надаючи повний спектр послуг в транспортній сфері. За цей період нам надавалися послуги на найвищому професійному рівні. Професіоналізм співробітників ТОВ Астрал Транс забезпечує гідну якість послуг, що надаються. Виходячи з вищесказаного, ТОВ Спектр Агро Послуг характеризує ТОВ Астрал Транс як надійного і професійного партнера в сфері міжнародних перевезень і перевезень по Україні.

TITAN MACHINERY

ТОВ "Астрал Транс" є нашим партнером в сфері надання транспортних послуг з перевезень сільськогосподарської техніки. "ТОВ Астрал Транс" постійно показує високий професіоналізм та відповідальний підхід до виконання взятих на себе зобов'язань, організованість в роботі, а також комунікабельність і лояльність. Наша співпраця триває з 2013 року. Протягом цього періоду компанія ТОВ "Астрал Транс" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стійке підприємство.

"ЛЕМКЕН-УКРАЇНА"

ТОВ Астрал Транс є нашим партнером в сфері міжнародних автомобільних перевезень. За час співпраці ТОВ Астрал Транс підтвердила свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань. Всі завдання виконуються вчасно, в строго визначені терміни і з відмінною якістю. Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ Астрал Транс і готові рекомендувати цю фірму як відповідального і надійного партнера.