РЕЖИМ РОБОТИ

Понеділок - П'ятниця
09.00 - 18.00
Субота 09.00 - 14.00

КОНТАКТНІ НОМЕРИ
ТЕЛЕФОНІВ

+38 (066) 78 78 700
+38 (050) 488 47 00
+38 (050) 361 07 00

НАПИШІТЬ НАМ

ts@negabarit.com.ua

ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ КОМПАНІЇ ТОВ "ТРАЛ СЕРВІС"

Компанія ТОВ «Трал Сервіс» пропонує послуги, пов'язані з транспортним ринком України, Європи, країн СНД

МИ ЗДІЙСНЮЄМО

Перевезення вантажів категорії до 20 тонн стандартними тентованими автомобілями та напівпричепами

Перевезення габаритної і негабаритної будівельної техніки вагою до 100 тонн (кранів, екскаваторів, котків, бульдозерів, бурових машин, грейдерів і т.д.)

Перевезення відкритими автомобілями з довжиною платформи від 9 до 15 метрів

Перевезення негабаритного і великовагового технологічного обладнання (трансформатори, пресове обладнання, технологічні лінії)

Перевезення вантажів рефрижераторами і ізотермічними автомобілями та напівпричепами

Перевезення побутівок, павільйонів, модульних приміщень

Перевезення сільськогосподарської техніки (трактори, комбайни, культиватори, обприскувачі, розкидачі добрив, підбирачі, причепи, сівалки тощо)

Перевезення негабаритних ємностей великих діаметрів

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

Транспортна компанія ТОВ «Трал Сервіс» є одним з лідерів з перевезень, стандартних вантажів і вантажів з температурним режимом по території України і за її межами.

НАШІ ПЕРЕВАГИ ПРИ ВИКОНАННІ ПОСЛУГ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ

ВЛАСНИЙ ПАРК

Наявність власного парку сідельних тягачів, що мають велику потужність і надійність

ВЛАСНІ НАПІВПРИЧЕПИ

У тому числі низькорамні платформи з висотою вантажної платформи від 0,6 метра, що дозволяє знизити висоту вантажу і мінімізувати витрати при перевезенні негабаритних вантажів

КВАЛІФІКОВАНІ ВОДІЇ

Наш колектив завжди оперативно і якісно виконує вимоги вантажовідправника і вантажоодержувача, керуючись термінами і умовами, обумовленими в контрактах

ДОСВІДЧЕНІ ФАХІВЦІ

Фахівці із супроводу негабаритних вантажів і досвідчені експедитори

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

Надання замовникам найбільш повного комплексу послуг: супровід, страхування, допомога в отриманні дозволів і погоджень

ЗНИЖКИ

Доступні розцінки і гнучка система знижок

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

Якщо Ви хочете оформити заявку на перевезення вантажу або задати питання нашим менеджерам, заповніть наведену нижче форму.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

ООО Спектр Агро Послуг

ТОВ Трал Сервіс є нашим довгостроковим і надійним партнером. ТОВ Трал Сервіс успішно і активно працює з 2015 року, надаючи повний спектр послуг в транспортній сфері. За цей період нам надавалися послуги на найвищому професійному рівні. Професіоналізм співробітників ТОВ Трал Сервіс забезпечує гідну якість послуг, що надаються. Виходячи з вищесказаного, ТОВ Спектр Агро Послуг характеризує ТОВ Трал Сервіс як надійного і професійного партнера в сфері міжнародних перевезень і перевезень по Україні.

TITAN MACHINERY

ТОВ "ТРАЛ СЕРВІС" є нашм партнером в сфері надання транспортних послуг з перевезень сільськогосподарської техніки. "ТОВ ТРАЛ СЕРВІС" постійно показує високий професіоналізм та відповідальний підхід до виконання взятих на себе зобов'язань, організованість в роботі, а також комунікабельність і лояльність. Наша співпраця триває з 2013 року. протягом цього періоду компанія ТОВ "ТРАЛ СЕРВІС" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стійке підприємство.

"ЛЕМКЕН-УКРАЇНА"

ТОВ Трал Сервіс є нашим партнером в сфері міжнародних автомобільних перевезень. За час співпраці ТОВ Трал Сервіс підтвердила свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань. Всі завдання виконуються вчасно, в строго визначені терміни і з відмінною якістю. Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ Трал Сервіс і готові рекомендувати цю фірму як відповідального і надійного партнера.
TOP