Міжнародні перевезення

Активна торгівля ведеться між різними країнами, і саме тому міжнародні вантажоперевезення стають все більш затребуваною послугою. У той же час, замовляти міжнародні вантажоперевезення слід виключно у професіоналів своєї справи.

Транспортна компанія ТОВ «Астрал Транс» є фахівцем в питаннях перевезення вантажів, і вже тривалий час пропонує послугу міжнародних вантажоперевезень в/з країн СНД, Європи, Азії усіма видами транспорту.

Ми маємо великий досвід в доставці будь-яких вантажів і допоможемо Вам вибрати оптимальний спосіб перевезення Вашого вантажу, виходячи з вартості і строків доставки, а також характеру вантажу.

Протягом всього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу по шляху проходження, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність і оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу про плановані дати завантаження, відправки і прибуття в пункт призначення.

Наша компанія здійснює міжнародні перевезення вантажів стандартних габаритів:

 • бортовими машинами (6-12 м., 20т)
 • євротентами (тент, ізотерм, рефрижератор)

ЄВРОТЕНТ

"Євротент" - умовне поняття, що означає вантажний автомобіль з напівпричепом, що має габаритні розміри, близькі до вказаних характеристик. У єврофуру, як інакше називають євротент, вміщається по ширині поставлені поперек 2 європіддона довжиною 120 см кожен. Габаритні розміри євротента:

 • Довжина: 13,6 м
 • Ширина: 2,45 м
 • Висота: 2,45 м
 • Обсяг: 82 м3
 • Вантажопідйомність: 20-22 тонни

Існує велика кількість модифікацій напівпричепів, серед яких напівпричепи об'ємом 76-78 м3 - з меншою довжиною (12,5-13 м) і напівпричепи, що мають стандартну або велику довжину, ширину і висоту (13,6-15 м; 2,5 м ; 2,7 м).
Конструкція напівпричепа дозволяє прибирати тент і тим самим дає можливість робити завантаження/ вивантаження збоку або зверху. Крім того, напівпричіп без тенту дозволяє використовувати напівпричіп як відкриту площадку з висотою бортів від 35 до 50 см.
На напівпричепі може встановлюватися додаткове вантажне устаткування (ліфт, ремені, поручні та інше).
Підвіска напівпричепів може бути пневматичною або ресорною, при цьому пневматична забезпечує автопоїзду більш плавний хід, що оберігає від пошкоджень вантаж, який легко б'ється.

РЕФРИЖЕРАТОР

Рефрижераторний напівпричіп являє собою вантажний напівпричіп, температура в якому може змінюватися від мінусової (-7 ... -12˚С) до плюсової (0-10˚С) незалежно від зовнішньої температури. Дана здатність вантажного відсіку забезпечується автономною холодильною установкою. Сучасні холодильні установки мають різні рівні захисту від аварійної зміни температури, що забезпечує збереження вантажу. Основна сфера застосування даних напівпричепів - перевезення швидкопсувних продуктів або вантажів, що вимагають особливого температурного режиму. Напівпричіп має наступні габаритні розміри: Габаритні розміри рефрижераторного напівпричепа об'ємом 82 м3:

 • Довжина: 13,6 м
 • Ширина: 2,45 м
 • Висота: 2,45 м
 • Обсяг: 82 м3
 • Вантажопідйомність: 20-25 тон

Серед модифікацій рефрижераторних напівпричепів можна виділити ті, які найбільш часто зустрічаються: напівпричепи об'ємом 76-78 м3 - мають меншу довжину (12,5-13 м) і напівпричепи, що мають стандартну або велику довжину, ширину і висоту (13,6 м, 2,5 м , 2,7 м).
Основною споживчою характеристикою даного напівпричепа є об'єм або кількість палет, які можна завантажити.
Підвіска напівпричепів виконується в ресорному або пневматичному варіанті. Пневматична підвіска гарантує автопоїзду плавний хід, що забезпечує збереження вантажу, який легко б'ється.

ІЗОТЕРМІЧНИЙ НАПІВПРИЧЕП

Відмінною особливістю такого напівпричепа є здатність зберігати протягом тривалого часу (10-20 годин) температуру, при якій проводилася завантаження, за умови зовнішньої температури від -10 ˚ до +20 ˚. Крім того, на деяких моделях, існує можливість підігріву вантажного відсіку, що дозволяє на більш тривалий час і при більш низьких зовнішніх температурах зберігати внутрішню температуру. Борти вантажного відсіку виготовлені з пінопласту обшитого бляхою. Двері вантажного відсіку обладнані ущільнювачем. Існують вентиляційні отвори. Як правило, вантажний відсік обладнаний додатковою бічними дверима, що полегшує завантаження/вивантаження. Еталонними, для даного типу напівпричепа можна вважати наступні габаритні розміри: Габаритні розміри ізотермічного напівпричепа об'ємом 82 м3:

 • Довжина: 13,6 м
 • Ширина: 2,45 м
 • Висота: 2,45 м
 • Обсяг: 82 м3
 • Вантажопідйомність: 20-25 тон

Серед модифікацій ізотермічних напівпричепів найбільш часто зустрічаються: напівпричепи об'ємом 76-78 м3 - має меншу довжину (12,5-13 м) і напівпричепи, що мають стандартну або велику довжину, ширину і висоту (13,6 м, 2,5 м, 2 , 7 м).
Підвіска напівпричепів виконується в ресорному або пневматичному варіанті. Пневматична підвіска гарантує автопоїзду плавний хід, що забезпечує збереження вантажу, який легко б'ється.