Збірні вантажі з Європи

Приватні підприємці, великі підприємства і фабрики досить часто користуються послугою доставки збірних вантажів з Європи в Україну. Дана послуга виконує функцію доставки дрібних партій товарів.

Наша компанія ТОВ «Трал Сервіс» здійснює перевезення збірних вантажів з Європи в Україну. У нас великий досвід роботи в даній сфері, що дозволяє в повній мірі оцінювати всі нюанси і успішно їх вирішувати. Завдяки багаторічному стажу, компанія ТОВ «Трал Сервіс» має чудові стосунки з великими консолідаційних комплексами, а також митними європейськими пунктами. Ми маємо велику клієнтську базу, яка щорічно розширюється. Все це дозволяє займатися доставкою з максимальною вигодою для вас - машини завантажені, а значить, ціна перевезення буде демократичною. Наша компанія відповідає своїм ім'ям за якість послуг, що надаються. Високий сервіс і відповідальність - ось головний девіз компанії ТОВ «Трал Сервіс».

Звертаючись до нас, ви можете не турбуватися про доставку свого товару в Україну з країн Європи. Всілякі питання з транспортування та оформлення дозвільних документів на митних пунктах, ми візьмемо на себе. Крім цього компанія ТОВ «Трал Сервіс» підбирає оптимальний маршрут слідування, щоб зберегти низьку цінову політику.

Повний пакет послуг

З будь-яких питань, що стосуються доставки вантажів з Європи в Україну, сміливо звертайтеся в компанію ТОВ «Трал Сервіс» - будь-яке питання буде вирішене. Ми надаємо повний пакет послуг, а саме:

  • підбір постачальника і розрахунок з ним;
  • послуги логістики - складання оптимального маршруту;
  • оформлення всіх дозвільних документів.

Наша компанія при виконанні своїх прямих послуг задіє абсолютно весь кадровий потенціал, що дає 100% гарантію успішної доставки вашого вантажу з Європи в Україну.

TOP