ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Коротка презентація.pdf

Натисніть, щоб завантажити

ВІДГУКИ

ПЕРЕВЕЗЕННЯ НЕГАБАРИТІВ

Для перевезень негабаритних вантажів автомобільним транспортом в ТОВ «Астрал Транс» використовуються потужні тягачі, переважно закордонного виробництва, і низькорамні платформи великої вантажопідйомності, оснащені необхідним додатковим обладнанням для закріплення вантажу. Таке поєднання технічних засобів дозволяє здійснювати транспортування сільськогосподарської техніки, дорожньо-будівельної техніки, енергетичних установок, громіздких металоконструкцій, гірничодобувного обладнання.

МУЛЬТИМОДАЛЬНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

В даний час ТОВ «Астрал Транс» надає повний спектр послуг з експедиційного обслуговування перевезень вантажів залізничним транспортом. Маючи великий досвід міжнародних вантажоперевезень і висококваліфікований персонал, фірма обслуговує мультимодальні перевезення за участю різних видів транспорту, а також перевезення понаднегабаритних, великовагових та інших вантажів.

МІЖНАРОДНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

Транспортна компанія ТОВ «Астрал Транс» є фахівцем в питаннях перевезення вантажів, і вже тривалий час пропонує послугу міжнародних вантажоперевезень в / з країн СНД, Європи, Азії усіма видами транспорту. У міжнародній торгівлі відстані вимірюються тисячами кілометрів, а партії вантажів десятками тонн, тому велику роль відіграє своєчасна і надійна доставка товару. Міжнародні автомобільні перевезення - один з найбільш поширених видів доставки вантажів у міжнародному сполученні.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ

Ми маємо великий досвід в доставці будь-яких вантажів і допоможемо Вам вибрати оптимальний спосіб перевезення Вашого вантажу, виходячи з вартості і строків доставки, а також характеру вантажу. Протягом всього процесу автоперевезення наші співробітники постійно контролюють пересування вантажу по шляху проходження, забезпечуючи цим безпеку, своєчасність і оперативність перевезень. Наші замовники завжди можуть отримати повну інформацію про місцезнаходження вантажу про плановані дати завантаження, відправки і прибуття в пункт призначення.

ЗБІРНІ ВАНТАЖІ З ЄВРОПИ

Наша компанія ТОВ «Астрал Транс» здійснює перевезення збірних вантажів з України та інших країн Європи в Росію. У нас великий досвід роботи в даній сфері, що дозволяє в повній мірі оцінювати всі нюанси і успішно їх вирішувати. Завдяки багаторічному стажу, компанія ТОВ «Астрал Транс» має чудові стосунки з великими консолідаційних комплексами, а також митними європейськими пунктами. Ми маємо велику клієнтську базу, яка щорічно розширюється.

ПРОДАЖ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТРАЛІВ

Сучасна логістика - це дуже складна сфера. Ще б пак, адже місцевим фахівцям щодня доводиться вирішувати питання транспортування і стандартних, і негабаритних, нестандартних товарів, тобто виробів з незвичайною монолітної конструкцією, величезним вагою і нетиповими габаритами. Правильно організувати транспортування таких товарів - це досить складна багатокомпонентна задача.