Життя всередині компанії

Колектив будь-якої організації – це її серце. Від злагодженості його роботи залежить весь успіх компанії. Керівник Астрал Транс дуже добре це розуміє, тому ретельно підходить до підбору персоналу, до організації комфортних умов праці та всіляко підтримує здорову атмосферу всередині колективу. У даній статті ми розповімо, чим живуть наші співробітники в будні і вихідні дні, які заходи відвідують, що роблять для підвищення своїх професійних навичок і як відпочивають.

Як проходять наші будні

Запорука успіху нашої компанії – це наша згуртована команда професіоналів, які не перестають удосконалюватися і ніколи не зупиняються на досягнутому. Ми ростемо і розвиваємося завдяки нашим клієнтам, адже саме вони ставлять перед нами нові завдання, іноді здаються, на перший погляд нездійсненними, але ми завжди знайдемо шляхи вирішення, чого б це не коштувало. Адже бажання клієнта – завжди закон!

Робота в Астрал Транс – цей поєднання комфортної атмосфери і цікавих завдань. Кожному члену команди надається можливість проявити індивідуальність, показати свої здібності, знання, таланти і відчувати себе потрібним і корисним на робочому місці.

Багато співробітників працюють з нами вже не перший рік, і вони з радістю діляться досвідом з молодими працівниками. А новачки, в свою чергу, приносять нові ідеї і «свіжий погляд» на рішення старих задач. Всі разом ми постійно вчимося, відвідуємо тематичні семінари, мовні курси, освоюємо нові технології. Безперечно, найвищий результат можна досягти тільки тоді, коли всі члени колективу ходять із задоволенням на роботу і бачать результати своєї діяльності. Ми з гордістю можемо заявити, що у нас це все є і наш колектив – це велика, дружна сім’я!

А як же ми відпочиваємо?

Як вже було сказано у нас дуже дружний і згуртований колектив професіоналів, яких об’єднує спільна справа. Нам це вдалося досягти, завдяки відвідуванню тімбілдінга. Це такі змагання, які сприяють об’єднанню робочого колективу і націлюють його на результат за рахунок спільних зусиль. Крім того, ми часто вибираємося на риболовлю, шашлики, культурно-масові та спортивні заходи.

Про наш коллектив можно однозначно сказать: «Один за всех и все за одного»!