fbpx
Перевезення негабаритних вантажів
Негабаритними називаються вантажі, які в силу своїх розмірів або ваги не підлягають перевезенню в відкритому чи закритому кузові або контейнері.
Читати більше
Перевезення по Україні та міжнародні
За час своєї практичної діяльності ми переконалися в тому, що ми в змозі організувати і здійснити габаритні і негабаритні перевезення будь-якого ступеня складності.
Читати більше
Залізничні перевезення
Експедиція усіх категорій залізниці перевезень - внутрішніх, експортних, імпортних, транзитних.
Читати більше
Мультимодальні перевезення
Експедиція усіх категорій залізниці перевезень - внутрішніх, експортних, імпортних, транзитних.
Читати більше
Збірні вантажі з Європи
Приватні підприємці, великі підприємства і фабрики досить часто користуються послугою доставки збірних вантажів з Європи в Україну.
Читати більше
Оренда будівельної техніки
Компания «Агро Спец Послуга» предлагает в краткосрочную и долгосрочную аренду следующую строительную технику
Читати більше
Оренда будівельних кранів
Послуги з оренди кранів і автокранів по всій території України, вантажопідйомність від 14 до 250 тонн.
Читати більше
Оренда тралів
Оренда тралів з водієм на термін від одного тижня по всій території України.
Читати більше

Про нас

Транспортно-експедиційна компанія «Трал Сервіс» на сьогоднішній день є одним з лідерів українського ринку вантажоперевезень. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволять замовнику найбільш точно розрахувати свої фінансові та часові витрати, забезпечити безперебійний графік поставок вантажу. З кожним з наших клієнтів ми працюємо індивідуально, враховуючи всі вимоги та побажання, щодо методів і термінів доставки. Завдяки багаторічному досвіду роботи і високим стандартам якості обслуговування наша компанія надає своїм клієнтам тільки надійний і максимально оперативний сервіс.

  • організація транспортних перевезень на професійному рівні, гарантована і якісна доставка вантажів;
  • відповідати зростаючим потребам ринку;
  • оптимізація транспортних витрат клієнтів;
  • професійне зростання галузі вантажоперевезень;
  • лідируючі позиції за якістю надання послуг в сфері внутрішньоукраїнських і міжнародних вантажних автомобільних перевезень;
  • невпинний розвиток і вдосконалення чиниться нами сервісу
  • орієнтація на довгострокове співробітництво з кожним клієнтом
  • швидкість, відповідальність і надійність;
  • прагнення до безперервного розвитку і самовдосконалення;
  • співробітники – основний актив нашого бізнесу.

Переваги

Колектив

Наша команда більше 15 років надає послуги вантажних перевезень по Україні, Європі та СНД.

Парк авто

Наявність парку сідельних тягачів великої потужності і надійності а також напівпричепів будь вантажної висоти і вантажопідйомності.

Персональний підхід

Індивідуальна робота з кожною вантажоперевезенням дає возможнсоть пердложіть найбільш вигідні умови для замовника.

Повний комплекс послуг

Надання замовникам найбільш повного комплексу послуг: супровід, автомобіль прикриття, страхування, допомога в отриманні дозволів і погоджень.

Досягнення компанії «Трал Сервіс»

15 років досвіду

1000+

постійних
клієнтів

2920

перевезень
за рік

870

негабаритних
перевезень за рік

1870

напіввагонів і
транспортерів

Відгуки наших клієнтів

ТОВ СПЕКТР АГРО ПОСЛУГ
ТОВ Трал Сервіс є нашим довгостроковим і надійним партнером. ТОВ Трал Сервіс успішно і активно працює з 2015 року, надаючи повний спектр послуг в транспортній сфері. За цей період нам надавалися послуги на найвищому професійному рівні. Професіоналізм співробітників ТОВ Трал Сервіс забезпечує гідну якість послуг, що надаються. Виходячи з вищесказаного, ТОВ Спектр Агро Послуг характеризує ТОВ Трал Сервіс як надійного і професійного партнера в сфері міжнародних перевезень і перевезень по Україні.
TITAN MACHINERY
ТОВ "Трал Сервіс" є нашим партнером в сфері надання транспортних послуг з перевезень сільськогосподарської техніки. ТОВ "Трал Сервіс" постійно показує високий професіоналізм та відповідальний підхід до виконання взятих на себе зобов'язань, організованість в роботі, а також комунікабельність і лояльність. Наша співпраця триває з 2013 року. протягом цього періоду компанія ТОВ "Трал Сервіс" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стійке підприємство.
“ЛЕМКЕН-УКРАЇНА”
ТОВ Трал Сервіс є нашим партнером в сфері міжнародних автомобільних перевезень. За час співпраці ТОВ Трал Сервіс підтвердила свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань. Всі завдання виконуються вчасно, в строго визначені терміни і з відмінною якістю. Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ Трал Сервіс і готові рекомендувати цю фірму як відповідального і надійного партнера.