fbpx

Послуги

Оренда будівельних кранів

Будівельний кран доцільно брати в оренду якщо він Вам необхідний на один раз або періодично. Крім цього, необхідно розуміти, що зміст дорогий спеціалізованої техніки вимагає витрат на оплату праці обслуговуючого персоналу, на виплату додаткових податків. Тому велика частина організацій, які навіть постійно застосовують у своїй діяльності будівельні крани, віддають більшу перевагу оренді, ніж покупці.

Трал Сервіс надає послуги з оренди автокранів і дає своїм клієнтам можливість використовувати сучасну, якісну спецтехніку при виконання своїх виробничих завдань. В наявність у нас є будівельні крани вантажопідйомністю від 14 до 50 тонн, що покриває необхідність більшої частини навантажувальних, розвантажувальних і монтажних робіт. Вибираючи автокран в оренду, зверніть увагу на такі технічні характеристики: висота підйому, довжина вильоту стріли, тип пристосування для захоплення (на шарнірах або тросовий), вантажопідйомність (більше 14 тонн)

У нас є автокрани:

  • З широким діапазоном робочих швидкостей;
  • З вильотом робочої стріли (від 14 до 110 метрів з гуськом);
  • З вантажопідйомністю від 14 до 250 тонн;
  • З підвищеною маневреністю;
  • Оснащені необхідними і сучасними засобами контролю та безпеки.

У нас можна орендувати будівельний кран на будь-який термін від однієї робочої зміни і на необмежений термін. Є можливість роботи цілодобово і у вихідні дні.

Переваги оренди:

При оренді Ви отримуєте кран потрібної вантажопідйомності, паливо і оплата роботи спеціально навченого кранівника вже врахована в сумі оренди.

При виході з ладу обладнання, що орендується, ремонт здійснюється на місці або замість надається аналогічна техніка.

Скорочуються витрати на зберігання спецтехніки, так як вона використовується тільки коли є необхідність.

Оренда автокрана по території України – це просто! Щоб це зробити достатньо зателефонувати нам по телефону, який вказаний на сайті або залишити онлайн заявку, і наші менеджери обов’язково зв’яжуться з Вами в найкоротші терміни для уточнення подробиць оренди крана для будівництва.

Оренда і ремонт тралів, оренда будівельних кранів