fbpx

Про нас

Ласкаво просимо в «Трал Сервіс»

Про нас

Транспортно-експедиційна компанія «Трал Сервіс» на сьогоднішній день є одним з лідерів українського ринку вантажоперевезень. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволять замовнику найбільш точно розрахувати свої фінансові та часові витрати, забезпечити безперебійний графік поставок вантажу. З кожним з наших клієнтів ми працюємо індивідуально, враховуючи всі вимоги та побажання, щодо методів і термінів доставки. Завдяки багаторічному досвіду роботи і високим стандартам якості обслуговування наша компанія надає своїм клієнтам тільки надійний і максимально оперативний сервіс.

Наші цілі

Організація транспортних перевезень
Відповідати зростаючим потребам ринку
Оптимізація транспортних витрат клієнтів
Професійне зростання галузі вантажоперевезень

Що кажуть наші клієнти

ТОВ СПЕКТР АГРО ПОСЛУГ
ТОВ Трал Сервіс є нашим довгостроковим і надійним партнером. ТОВ Трал Сервіс успішно і активно працює з 2015 року, надаючи повний спектр послуг в транспортній сфері. За цей період нам надавалися послуги на найвищому професійному рівні. Професіоналізм співробітників ТОВ Трал Сервіс забезпечує гідну якість послуг, що надаються. Виходячи з вищесказаного, ТОВ Спектр Агро Послуг характеризує ТОВ Трал Сервіс як надійного і професійного партнера в сфері міжнародних перевезень і перевезень по Україні.
TITAN MACHINERY
ТОВ "Трал Сервіс" є нашим партнером в сфері надання транспортних послуг з перевезень сільськогосподарської техніки. ТОВ "Трал Сервіс" постійно показує високий професіоналізм та відповідальний підхід до виконання взятих на себе зобов'язань, організованість в роботі, а також комунікабельність і лояльність. Наша співпраця триває з 2013 року. протягом цього періоду компанія ТОВ "Трал Сервіс" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стійке підприємство.
“ЛЕМКЕН-УКРАЇНА”
ТОВ Трал Сервіс є нашим партнером в сфері міжнародних автомобільних перевезень. За час співпраці ТОВ Трал Сервіс підтвердила свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань. Всі завдання виконуються вчасно, в строго визначені терміни і з відмінною якістю. Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ Трал Сервіс і готові рекомендувати цю фірму як відповідального і надійного партнера.

Життя всередині компанії

Колектив будь-якої організації – це її серце. Від злагодженості його роботи залежить весь успіх компанії. Керівник Трал Сервіс дуже добре це розуміє, тому ретельно підходить до підбору персоналу, до організації комфортних умов праці та всіляко підтримує здорову атмосферу всередині колективу. У даній статті ми розповімо, чим живуть наші співробітники в будні і вихідні дні, які заходи відвідують, що роблять для підвищення своїх професійних навичок і як відпочивають.

Як проходять наші будні

Запорука успіху нашої компанії – це наша згуртована команда професіоналів, які не перестають удосконалюватися і ніколи не зупиняються на досягнутому. Ми ростемо і розвиваємося завдяки нашим клієнтам, адже саме вони ставлять перед нами нові завдання, іноді здаються, на перший погляд нездійсненними, але ми завжди знайдемо шляхи вирішення, чого б це не коштувало. Адже бажання клієнта – завжди закон!

Робота в Трал Сервіс – цей поєднання комфортної атмосфери і цікавих завдань. Кожному члену команди надається можливість проявити індивідуальність, показати свої здібності, знання, таланти і відчувати себе потрібним і корисним на робочому місці.

Багато співробітників працюють з нами вже не перший рік, і вони з радістю діляться досвідом з молодими працівниками. А новачки, в свою чергу, приносять нові ідеї і «свіжий погляд» на рішення старих задач. Всі разом ми постійно вчимося, відвідуємо тематичні семінари, мовні курси, освоюємо нові технології. Безперечно, найвищий результат можна досягти тільки тоді, коли всі члени колективу ходять із задоволенням на роботу і бачать результати своєї діяльності. Ми з гордістю можемо заявити, що у нас це все є і наш колектив – це велика, дружна сім’я!

А як же ми відпочиваємо?

Як вже було сказано у нас дуже дружний, веселий, згуртований і легкий на підйом колектив професіоналів, яких об’єднує спільна справа і цінності. Колектив, який націлений на результат. Крім цього, ми частенько вибираємося на риболовлю, шашлики, культурно-масові та спортивні заходи, святкуємо дні народження і влаштовуємо корпоративні вечірки.

Про наш коллектив можно однозначно сказать: «Один за всех и все за одного»!