Про нас

Ласкаво просимо в «Астрал Транс»

Про нас

Транспортно-експедиційна компанія «Астрал Транс» на сьогоднішній день є одним з лідерів українського ринку вантажоперевезень. Досвід і професіоналізм наших співробітників дозволять замовнику найбільш точно розрахувати свої фінансові та часові витрати, забезпечити безперебійний графік поставок вантажу. З кожним з наших клієнтів ми працюємо індивідуально, враховуючи всі вимоги та побажання, щодо методів і термінів доставки. Завдяки багаторічному досвіду роботи і високим стандартам якості обслуговування наша компанія надає своїм клієнтам тільки надійний і максимально оперативний сервіс.

Наші цілі

Організація транспортних перевезень
Відповідати зростаючим потребам ринку
Оптимізація транспортних витрат клієнтів
Професійне зростання галузі вантажоперевезень

Що кажуть наші клієнти

ТОВ СПЕКТР АГРО ПОСЛУГ
ТОВ Астрал Транс є нашим довгостроковим і надійним партнером. ТОВ Астрал Транс успішно і активно працює з 2015 року, надаючи повний спектр послуг в транспортній сфері. За цей період нам надавалися послуги на найвищому професійному рівні. Професіоналізм співробітників ТОВ Астрал Транс забезпечує гідну якість послуг, що надаються. Виходячи з вищесказаного, ТОВ Спектр Агро Послуг характеризує ТОВ Астрал Транс як надійного і професійного партнера в сфері міжнародних перевезень і перевезень по Україні.
TITAN MACHINERY
ТОВ "Астрал Транс" є нашим партнером в сфері надання транспортних послуг з перевезень сільськогосподарської техніки. "ТОВ Астрал Транс" постійно показує високий професіоналізм та відповідальний підхід до виконання взятих на себе зобов'язань, організованість в роботі, а також комунікабельність і лояльність. Наша співпраця триває з 2013 року. протягом цього періоду компанія ТОВ "Астрал Транс" зарекомендувала себе як надійний діловий партнер і стійке підприємство.
“ЛЕМКЕН-УКРАЇНА”
ТОВ Астрал Транс є нашим партнером в сфері міжнародних автомобільних перевезень. За час співпраці ТОВ Астрал Транс підтвердила свій високий професійний статус, активність і компетентність у виконанні поставлених завдань. Всі завдання виконуються вчасно, в строго визначені терміни і з відмінною якістю. Співробітники компанії якісно справляються зі своїми обов'язками. Ми задоволені роботами ТОВ Астрал Транс і готові рекомендувати цю фірму як відповідального і надійного партнера.