fbpx

Послуги

Збірні вантажі з Європи

Великою популярністю у приватних підприємців, великих промислових підприємств і фабрик користується сервіс перевезення збірних вантажів з Європи в Україну. Цю послуга має на увазі під собою перевезення і доставку невеликих партій товарів.

«Трал Сервіс» практикує доставку таких вантажів з Європи і країн СНД в Україні. Колосальний досвід в організації та здійснення перевезень збірних вантажів дозволяє нашій компанії швидко реагувати на всі виниклі проблеми і негайно їх вирішувати.

Наша компанія за весь період своєї діяльності зав’язала хороші партнерські відносини з основними консолідаційних комплексами і європейськими пунктами митного контролю. У нас є солідна база наших клієнтів і вона кожен тільки збільшується.

Девіз логістичної компанії «Трал Сервіс» – відмінний сервіс і відповідальність для нас найголовніше. Замовляючи у нас послуги з перевезень, Ви можете бути абсолютно спокійними про збереження і терміни доставки свого товару з європейських країн в Україні. Всі питання по оформленню документів, що стосуються розмитнення ми візьмемо на себе. Крім цього в перелік наших послуг входить розробка найкращого маршруту руху товару. Це робиться для того, щоб максимально знизити вартість на послуги з перевезення.

Компанія «Трал Сервіс» пропонує повний пакет послуг, щодо доставки вантажів з країн СНД і європейських країн в Україні. Звертайтеся до нас, і Ви точно не пошкодуєте про свій вибір! В повний пакет послуг входить:

  • Вибір фірми постачальника і повний розрахунок з цією фірмою.
  • Послуга з розробки найкращого маршруту.
  • Оформлення всіх дозвільних документів.

Наша компанія при виконанні своїх прямих завдань залучає абсолютно весь кадровий потенціал, що в результаті дає гарантію успішної доставки вашого вантажу з Європи і СНД в Україну.